MIR luftstevne 4 nov 2011

 

Stevne nr rifle: 1117333

 

Stevne nr pistol: 1117043

 

Premiegruppe: ingen premiering

 

10 m

 

Klasse A40P 40 Skudd

1

19

Ingerborg Gran / Steinkjer Pk

 

 89  92  95  92

368

(6*)

Klasse U16P 40 Skudd

1

24

Emma Ringen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 85  78  89  83

335

(4*)

Klasse A60P 60 Skudd

1

27

Roar Hembre / Trondhjems Pk

 

 96  96  94  95  95  95

571

(10*)

2

25

Jan Ove Hjelseng / Trondhjems Pk

 

 91  92  95  90  95  89

552

(7*)

3

28

Bjørn Morten Hagen / Støren Pk

 

 90  87  84  92  96  87

536

(6*)

Klasse C60P 60 Skudd

1

20

Stig Meraker / Meråker Pk

 

 89  88  84  88  87  85

521

(6*)

2

21

Roy Moen / Meråker Pk

 

 90  87  81  79  79  83

499

(3*)

Klasse D60P 60 Skudd

1

18

Egil Pedersen / Meråker Pk

 

 84  89  89  86  83  82

513

(4*)

2

15

Jan Ove Bremseth / Meråker Pk

 

 77  86  88  86  79  81

497

(5*)

Klasse K1 40 Skudd

1

4

Marte Torvik / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

100 100  99 100

399

(33*)Tang NO rek

Klasse Jk 40 Skudd

1

3

Fride Lise Fagervoll / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 96  93  96  99

384

(18*)

2

5

Karoline Hansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 93  97  96  95

381

(21*)

Klasse U16 40 Skudd

1

6

Johannes Opheim / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 93  93  96  98

380

(19*)

2

7

Bjørnar Amundsen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 97  92  92  95

376

(15*)

3

23

Lovise Eiken / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 88  91  88  88

355

(6*)

Klasse SH1 60 Skudd

 

 

 

 

 

 

 

1

30

Amanda Dybendahl / Aasa MSL

 

100 100  99  99 99 100

597

(57*)

2

29

Paul Aksel Johansen / Ørland Pk

 

100  99 100 100 98 100

597

(50*)

Klasse A 60 Skudd

1

22

Even Nikolaisen / Klepp MSL

 

 98  97  98  99  99  99

590

(40*)

Klasse C 60 Skudd

1

31

Tormod Rødsjø / NTNUI - Skyting

 

 82  78  83  81  88  80

492

(4*)

Klasse Jm 60 Skudd

1

11

Håkon Auran Christensen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 97  96  97  98  99  99

586

(41*)

2

14

Erik Flem / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 86  89  87  91  90  90

533

(9*)

 

15 m

 

Klasse U16 30 Skudd

1

6

Johannes Opheim / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

46 46 47 46 46 44

275

(1*)

Klasse A 45 Skudd

1

2

Martin Landsem Lorentzen / Levanger SSL

 

50 48 47 50 50 49 49 48 49

440

(9*)

Klasse Jm 45 Skudd

1

17

Nils Petter Sve / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

44 47 46 49 47 47 47 47 47

421

(7*)

2

8

Iver B Brandtzæg / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

44 49 44 48 48 49 49 45 43

419

(6*)

3

12

Petter Nissen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

26 34 42 38 34 34 34 41 37

320

(1*)

Klasse Jk 45 Skudd

1

13

Johanne Hagen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

50 49 50 48 49 50 49 47 50

442

(11*)

2

16

Charlotte Kristiansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

49 49 49 49 48 50 0 0 0

294

(10*)

3

5

Karoline Hansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

48 47 49 49 49 46 0 0 0

288

(7*)

 

 

Skutt på ML skiver

Dommere: Knut Bakken og Charlotte Kristiansen