10 m og 15 m stevne torsdag 20 oktober 2011 i Meråker skytehall

 

Pistol 10 m

Klasse A60P 60 Skudd

1

22

Roar Hembre / Trondhjems Pk

 

 94  98  94  95  98  93

572

(18*)

2

23

Bjørn Morten Hagen / Støren Pk

 

 89  87  91  92  89  85

533

(4*)

Klasse D60P 60 Skudd

1

6

Alexander Wostryck / Stjørdal Pk

 

 83  84  79  78  88  84

496

(5*)

 

Klasse JkP 40 Skudd

1

21

Emma Ringen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 87  85  86  82

340

(1*)

 

Rifle 10 m

Klasse K1 40 Skudd

1

4

Marte Torvik / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 99 100  99  99

397

(30*)

Klasse Jk 40 Skudd

1

1

Fride Lise Fagervoll / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 94  98  98  98

388

(19*)

2

3

Anja N. Rønningsgrind / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 94  97  95  97

383

(16*)

3

5

Runa B. Slettemoen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 93  91  91  96

371

(11*)

4

9

Karoline Hansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 89  83  96  91

359

(9*)

 

 

 

 

 

 

 

Klasse U16 40 Skudd

1

8

Johannes Opheim / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 99  92  96  95

382

(21*)

2

12

Tiril Holm / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 87  88  85  88

348

(7*)

Klasse V55 40 Skudd

1

2

Knut Bakken / Vassbygda SSL

 

 95  97  94  98

384

(24*)

Klasse B 60 Skudd

1

17

Jørn Bucenholt / Frosta SSL

 

 94  97  97  94  96  97

575

(25*)

Klasse Jm 60 Skudd

1

7

Håkon Auran Christensen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 98  97  97  95  98  98

583

(32*)

2

13

Bjørnar Amundsen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 92  95  94  94  94  96

565

(19*)

 

15 m rifle

 

Klasse U16 30 Skudd

1

8

Johannes Opheim / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

46 46 46 46 47 45

276

(0*)

2

12

Tiril Holm / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

42 46 43 47 42 46

266

(6*)

3

11

Hans Erik Strand / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

42 46 39 46 39 43

255

(3*)

Klasse A 30 Skudd

1

17

Jørn Bucenholt / Frosta SSL

 

49 49 47 48 50 49 0 0 0

292

(5*)

Klasse Jm 45 Skudd

1

15

Ole Kristian Winterstø / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

49 49 50 49 50 50 50 49 46

442

(13*)

2

20

Eskil Fladsrud / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

50 43 46 42 48 42 48 48 46

413

(6*)

3

14

Erik Flem / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

44 46 46 45 46 46 45 47 45

410

(5*)

4

16

Nils Petter Sve / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

45 43 46 44 44 44 46 45 45

402

(3*)

5

19

Sigve Nenstad / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

37 42 33 44 39 36 31 41 36

339

(1*)

6

18

Petter Nissen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

37 36 36 31 34 31 37 26 41

309

(0*)

Klasse Jk 30 Skudd

1

10

Tone B Thoreplass / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

47 48 46 50 50 45 0 0 0

286

(3*)

2

9

Karoline Hansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

47 48 46 48 47 47 0 0 0

283

(4*)