MIR stevne 10 nov 2011

Stevne nr rifle: 1117336

Premiekode: uten pengepremier

 

33 deltakere

 

Stevne Nr pistol: 1117046

Pistol 10 m

Klasse U16P 40 Skudd

1

17

Emma Ringen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 90  86  85  81

342

(0*)

Klasse Jk40P 40 Skudd

1

21

Andrea Wick / Finnsnes Pistolkl.

 

 89  87  90  95

361

(4*)

Klasse Jm60P 40 Skudd

1

14

Hans Joakim Lundstøm / Trondhjems Pk

 

 81  84  86  84 82 80

497

(2*)

Klasse A60P 60 Skudd

1

23

Roar Hembre / Trondhjems Pk

 

 95  92  95  93  92  91

558

(12*)

Klasse D60P 60 Skudd

1

22

Alexander Wostryck / Stjørdal Pk

 

 85  85  79  87  89  77

502

(5*)

 

Rifle 10 m

Klasse K1 40 Skudd

1

1

Marte Torvik / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

100  99 100  97

396

(32*)

Klasse Jk 40 Skudd

1

11

Anja N. Rønningsgrind / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

100  96  97  95

388

(22*)

2

2

Fride Lise Fagervoll / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 98  95  98  96

387

(20*)

3

7

Karoline Hansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 98  95  96  96

385

(20*)

4

3

Johanne Hagen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 95  98  97  87

377

(21*)

5

5

Runa B. Slettemoen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 95  84  94  87

360

(14*)

Klasse U16 40 Skudd

1

8

Johannes Opheim / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 95  95  94  94

378

(15*)

2

20

Bjørnar Amundsen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 92  96  91  96

375

(9*)

3

9

Thomas Finvåg / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 95  97  83  91

366

(12*)

4

10

Tiril Holm / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 89  94  90  92

365

(12*)

5

16

Lovise Eiken / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 92  90  91  91

364

(9*)

Klasse A 60 Skudd

1

15

Even Nikolaisen / Klepp MSL

 

 98  99  99 100  99  99

594

(49*)

Klasse B 60 Skudd

1

18

Jørn Buchholdt / Frosta SSL

 

 96  94  97  97  94  95

573

(28*)

Klasse Jm 60 Skudd

1

4

Håkon Auran Christensen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 95  97  99  98  99 100

588

(38*)

2

12

Ole Kristian Winterstø / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

 96  95  97  94  99  97

578

(32*)

15 m rifle

 

Klasse U16 30 Skudd

1

19

Hans Erik Strand / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

47 42 46 46 44 44

269

(3*)

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Jm 45 Skudd

1

12

Ole Kristian Winterstø / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

49 49 50 50 49 49 50 48 49

443

(15*)

2

13

Erik Flem / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

45 47 49 47 48 49 49 48 48

430

(6*)

3

31

Brage Husby Foss / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

48 45 46 45 48 46 47 49 44

418

(4*)

4

30

Nills Petter Sve / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

46 43 46 45 42 42 46 45 46

401

(1*)

5

28

Eirik Müller-Sørenssen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

42 43 46 43 45 47 45 45 41

397

(5*)

6

24

Eskil Fladsrud / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

43 42 43 45 45 43 41 45 47

394

(1*)

7

26

Håkon Livik / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

44 45 40 44 44 46 42 44 44

393

(1*)

8

25

Petter Nissen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

34 37 36 27 33 32 35 27 40

301

(1*)

9

27

Eirik Johnsen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

26 22 36 21 24 14 18 22 24

207

(0*)

Klasse Jk 45 Skudd

1

7

Karoline Hansen / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

50 49 49 47 49 49 0 0 0

293

(6*)

2

6

Tone B Thoreplass / Meråker Idrettsgymnas Rifle

 

49 49 49 46 47 42 0 0 0

282

(7*)

Klasse V55 45 Skudd

1

29

Knut Bakken / Vassbygda SSL

 

50 49 50 49 49 48 0 0 0

295

(14*)

 

 

Skutt på ML skiver

 

Dommere: Anniken M Johnsen og Knut Bakken